Bosch Smile Doldurma Musluğu

77 

HIZLI TESLİMAT

8707405194

Uygunluk: 1900 adet stokta

Stok kodu: DM121 Kategoriler:

Tüm Kombi Yedek Parça Markaları Bir Arada

  • 256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş
  • %100 orijinal ürün 14 gün değişim ve iade garantisi
  • WhatsApp hattı Müşteri hizmetleri
PAYTR GÜVENCESİYLE
WhatsApp Destek

Bosch Smile model kombiler ile uyumlu doldurma musluğu çeşididir.

Jynkers Euroline su dolum vinci. Isıtma sistemini doldurma işlevini yerine getirir ve ardından basıncı önceden belirlenmiş bir seviyede tutar. Servis çalışması sırasında tesisatın boşaltılması için kullanılabilir.

Jynkers makyaj musluğu ZW23AE, ZW23KE, OW23AE, OW23KE, ZW18KE, OW18KE modellerinde kullanılmaktadır.

Dikkat!Bu yedek parça 2005 yılında piyasaya sürülen kazanlar için tasarlanmıştır.Adındaki harflerin önünde "1" rakamı yoktur ve görünüm sonraki sürümlerden farklıdır.Aşağıda kolaylaştırmak için kontrol panelinin bir görünümünü sunuyoruz. parça seçimi:

Fotoğraf, güç anahtarının ısıtma ve kazan sıcaklığını ayarlamak için düğmelerin üzerinde olduğunu ve basınç göstergesinin kare fişin arkasında sağ köşede olduğunu gösteriyor.Sipariş verirken bu gerçeğe dikkat edin!

Yapısal olarak ürün, kazanın hidrolik grubunda sabitlendiği, dıştan dişli yekpare pirinç çubuktur. Aynı vida deliği kullanılarak su ilave edildiğinde vana hareket eder.Jynkers Euroline ZW23 vincin gövdesinde üç adet, farklı çaplarda kauçuk o-ringlerin takıldığı oluklar açılır. Birincisi (uçta bulunur) ana olanıdır ve musluk tamamen kapatıldığında sistemin sızdırmazlığını sağlar. Diğer ikisi ise soğutucuların sızmasını önlemek için kullanılır. devreye su dökülürken damlar.Kesme kuvvetinin hassas dozlanmasını sağlayan çentikli bir plastik tutamak kullanım kolaylığı sağlar.

Madde-8707405194.

Ağırlık 0,03 kg
MARKA

, ,

Parça Numarası

Yedek Parça Markaları

Shopping Cart
Scroll to Top
Destek
1
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?