Kombi Radyatör Temizleme Kimyasalı

175 

HIZLI TESLİMAT

Uygunluk: 140 adet stokta

Stok kodu: KT108 Kategoriler:

Tüm Kombi Yedek Parça Markaları Bir Arada

  • 256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş
  • %100 orijinal ürün 14 gün değişim ve iade garantisi
  • WhatsApp hattı Müşteri hizmetleri
PAYTR GÜVENCESİYLE
WhatsApp Destek

Kombi tesisatlarını temizlemek için kullanılır.

Ne zaman petek temizliği yapılmalı?

Peteklerin üst kısmı ısınıyor alt kısmı soğuk ise ; peteklerin içerisinde alt kısmında çamur tortusu oluşmuş olabilir bu yüzden petek temizliği yapılmalıdır.

Petekler eskisi gibi ısı vermiyorlarsa; petekler ilk takıldığı gündeki ısıyı vermiyorsa petek temizliği ve tesisat temizliği yapılmalıdır

Son petek ısınmıyorsa; peteklerde ve tesisat içerinde çamur, kireç ve tortudan dolayı kombiden son peteğe yeterince sıcak su sirkülasyonu gerçekleşmiyordur. tesisat boruları , radyatör vanaları tıkanmış olabilir. Bu sebepten petek temizliği yapılmalıdır.

Doğalgaz faturasında artış olduysa,  eskisi gibi ısınmamanıza rağmen doğalgaz faturası yüksek geliyorsa petek temizliği yaptırmalısınız. Petek temizliği sayesinde temiz petekler ile kirli petekler arasında %20- %30 oranında  doğalgaz tasarrufu olacaktır.

Kombi değişimi yapılacak ise; Kombi değişimi yapılmadan önce mutlaka petek temizliği ve tesisat temizliği yapılmalıdır. Yeni kombi kesinlikle eski kirli tesisata bağlanmamalıdır.

Peteklerin Üst kısmı soğuk ise ; peteklerin paslanması esnasında hava açığa çıkar. bu hava peteklerin üst kısmının soğuk kalmasına yol açar. sürekli bu peteklerin havasını almak gerekir. peteklerin temizliğini yaparak bu paslı ve kirli su temizlenmeli.  

Ağırlık 1 kg
MARKA

Yedek Parça Markaları

Shopping Cart
Scroll to Top
Destek
1
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?