Teflon Bant

58 

HIZLI TESLİMAT

Uygunluk: 2000 adet stokta

Stok kodu: DU119 Kategoriler:

Tüm Kombi Yedek Parça Markaları Bir Arada

  • 256 Bit SSL ile Güvende Alışveriş
  • %100 orijinal ürün 14 gün değişim ve iade garantisi
  • WhatsApp hattı Müşteri hizmetleri
PAYTR GÜVENCESİYLE
WhatsApp Destek

Teflon bant olarak adlandırılan tesisatçı bandı, dişli boru bağlantılarında su geçirmez bir sızdırmazlık sağlamanıza yardımcı olur. Aynı zamanda bağlantıyı yağlamanıza yardımcı olur, diş açma işlemini daha pürüzsüz hale getirir ve eklemi sökmek istediğinizde boruların yapışmasını önlemeye yardımcı olur. Tesisatçının kasetinin kullanımı oldukça kolaydır, ancak bunu uygulamak için doğru ve yanlış bir yol vardır.

Tesisatçı Bandı Nasıl Kullanılır?

Tesisatçı bandını doğru almanın hilesi, borunun etrafına doğru yönde sarmaktır.

Boru bağlantı parçasına çevrildiğinde, eşleşen dişlerin sürtünmesi, bant üzerinde çalışmaktan ziyade bandı çevirmek yerine bant etrafını sıkmak için çalışmalıdır. Bu nedenle, boruyu borunun etrafına, borunun bağlantı parçasına nasıl dönüşeceğine ters yönde sarın. İşte temel adımlar:

  1. Borunun ucundaki erkek dişleri temiz bir bezle temizleyin.
  2. Boru tesisatının ucunu ikinci vida dişi ucuna borunun ucundan geçirin ve bir parmak veya başparmak ile yerine sabitleyin. Bant, dişler üzerinde düz (yamulmamış) uzanmalı ve borunun uzunluğuna dik olarak uzanmalıdır.
  3. Boruyu borunun etrafına, borunun döndürüleceği yöne zıt yönde sarmalamaya başlayın.
  4. Bantın üzerindeki gerginliği koruyun, böylece boru etrafına sıkıca sarılır. Borunun ucundan uzaklaşın, giderken kasetin üst üste gelmesini sağlayın.
  5. Borunun etrafındaki dört ila altı sarımı tamamlayın, dişlerin ucuna yakın bir şekilde bitirin (borunun ucunun karşısında).
  1. Kaseti başparmağıyla işaret parmağı arasında sıkıştırarak ve keskin bir şekilde çekerek rulodan ayırın; kolayca kırılır. Gevşek ucunu dişlerin üzerinden aşağı doğru pürüzsüz hale getirin. Boru şimdi bağlantı parçasına gitmeye hazırdır.

Tesisatçı Bandı Nerede Kullanılır

Ağırlık 0,01 kg
MARKA

Shopping Cart
Scroll to Top
Destek
1
Scan the code
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?